2022.12.02
PSonTour Info
Zakładanie konta!


1. Wejdź na stronę www.12zawodnik.pl, w prawym górnym rogu kliknij "zaloguj się".

 

 

2. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj, klikając w miejsce oznaczone czerwoną strzałką.

 

Przeczytaj uważnie regulamin portalu oraz zasady ochrony Twoich danych osobowych. Bardzo ważne abyś podał prawdziwe
dane ponieważ te dane będą później weryfikowane przez organizatora meczu czy wyjazdu, z Twoim dokumentem tożsamości. Prawdziwe dane potrzebne są też do kontaktowania się z Tobą przedstawicieli SKPS Portowcy.

Na podany adres email i nr telefonu będziesz otrzymywał powiadomienia od organizatorów wyjazdu w ważnych kwestiach jak np. zmiana miejsca zbiórki itp. Istotnym jest abyś wpisał adres email z którego korzystasz na co dzień oraz prawidłowy nr telefonu. Sprawdź dokładnie dane - szczególnie poprawność adresu email. Upewnij się że nie zrobiłeś literówki.Kliknij przycisk rejestracja. Na podany adres mailowy wysłano link aktywacyjny. Jeśli gonie znajdziesz w skrzynce odbiorczej -
sprawdź w spamie. Ok, aktywowałeś konto. Kliknij na przycisk logowania - może być ten w prawym górnym rogu ekranu lub w komunikacie o aktywacji konta.Wpisz swój login (adres email), hasło, zaznacz "zapamiętaj mnie" i kliknij "Zaloguj".Zawsze gdy będziesz zalogowany w serwisie 12zawodnik.pl, po prawej stronie będziesz widział logo Stowarzyszenia Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy" .W prawym górnym rogu kliknij na swój adres email aby przejść do sekcji Listy Wyjazdowe. Będziesz tam mógł śledzić swoją aktywność wyjazdową, edytować dane czy usunąć całkowicie konto.


Zapisywanie się na wyjazd!


1. Wejdź na stronę www.12zawodnik.pl i jeśli się nie zalogowałeś automatycznie - w prawym górnym rogu kliknij "zaloguj się".Wpisz swój login (adres email), hasło,  zaznacz "zapamiętaj mnie"  i kliknij "Zaloguj".Zawsze gdy będziesz zalogowany w serwisie 12zawodnik.pl, po prawej stronie będziesz widział logo Stowarzyszenia Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy".

W prawym górnym rogu kliknij na swój adres email aby przejść do sekcji Listy Wyjazdowe. Będziesz tam mógł śledzić swoją aktywność wyjazdową, edytować dane czy usunąć całkowicie konto.W przeglądarce wpisz adres podstrony www.12zawodnik.pl/portowcy i kliknij na wyjazd na który chcesz się zapisać. Wybierz środek transportu z listy. Na niektóre wyjazdy może być kilka opcji.Jeśli chcesz zapisać na wyjazd kolegę albo pozostałych członków twojego FC muszą oni posiadać konta w portalu 12zawodnik.pl a Ty musisz znać ich adresy email. Kliknij dodaj wyjazdowicza i wpisz jego adres email (adres mailowy który podał zakładając konto w portalu). Jeśli już dodałeś kolegów kliknij "sprawdź poprawność" - system zweryfikuje czy koledzy mają konto w portalu i czy wpisałeś prawidłowy email.Nie ma ograniczeń jeśli chodzi o liczbę osób którą możesz zapisać na wyjazd jednak pamiętaj że tuż po ich zapisaniu będziesz musiał wpłacić jednym przelewem całą kwotę na konto Portowców ? za wszystkie osoby które zapisujesz na wyjazd.
Jeśli wszystko jest w porządku kliknij "Zapisz na wyjazd" i dokonaj przelewu za pomocą systemu płatności dotpay.
Z listy możliwych transferów pieniężnych i banków wybierz swój i kliknij na dole strony "Dokonaj płatności".Właśnie zapisałeś się (oraz kolegów) na wyjazd! Na wasze adresy email zostały wysłane vouchery potwierdzające zapisanie na wyjazd. Możecie je wydrukować i zamienić na bilety w pubie Joker bądź na zbiórce.Zawsze gdy będziesz zalogowany w serwisie 12zawodnik.pl, po prawej stronie będziesz widział logo Stowarzyszenia Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy".

W prawym górnym rogu - kliknij na swój login (adres email) aby przejść do sekcji Listy Wyjazdowe. Będziesz tam mógł śledzić swoją aktywność wyjazdową, wydrukować voucher, edytować dane czy usunąć całkowicie konto.