2022.12.02
Partnerzy

Partnerzy główni

 

Cito - Biuro pomocy prawnej i dochodzenia odszkodowania

www.cito.szczecin.pl

 

Cito

 

Skup Aut za gotówkę Szczecin

www.SkupAutSzczecin24.pl

 

 

Studio tatuażu Craft

www.studiocraft.pl

 

 

Flag Fanatics

www.flagfanatics.pl

 

 

SectorX - poczuj klimat trybun!

www.sectorx.pl

 

 

Bosman Szczecin

www.bosman.pl

 

 Bosman

 

Pogoń Szczecin S.A.

www.pogonszczecin.pl

 

Pogoń Szczecin

 

 

Patronat Stowarzyszenia

 

Maciej Łęgowski jest młodym i bardzo perspektywicznym zawodnikiem Muay Thai ze Stargardu Szczecińskiego. Maciek ma stoczonych prawie 80 walk amatorskich z czego tylko 10 przegranych! W zawodowym ringu stoczył 4 walki z czego 1 przegrał. Stowarzyszenie objęło patronat nad tym młodym zawodnikiem i zobowiązało się wspierać go finansowo w trakcie przygotowań do walk. Kibice Pogoni życzą samych sukcesów!

 

 

Oktawiusz "Okta" Warkusz przygodę zaczął w klubie Skorpion Szczecin pod okiem Karola Chabrosa i Marcina Stankiewicza. Dwa lata boksu spowodowały szersze zainteresowanie na sztuki walki. W 2011 roku odbył pierwszy trening w Berserkers Team, od tamtej pory liczy się tylko MMA i BJJ. Pod okiem Piotra Bagińskiego i silnej ekipy z BT uzyskał niebieski pas BJJ. Okta stoczył parę amatorskich walk, w tym jedna MMA. Jego silne cechy: mocny charakter, walka do końca, treningi bez wymówek.

 

 

Michał „Ori” Młynarczyk , zawodnik wyróżniający się wielką ambicją, siłą i charakterem. Jego przygoda ze sztukami walk rozpoczęła się w 2004 roku, gdy rozpoczął treningi Muay Thai w klubie Kunpoldam Academy Szczecin, w międzyczasie trenował także klasyczny boks w klubie Olimp Szczecin, w roku 2013 dołączył do Bersekrers Team Szczecin, i tam do dziś pod okiem Łukasza Książko oraz Josefa trenuje Muay Thai. Wielokrotnie stawał do walki na ringu amatorskim, obecnie przygotowuje się do Mistrzostw Polski które odbędą się w czerwcu tego roku.

 

 

Partnerzy medialni

 

Pogoń On-line pogon.v.pl  pogonszczecin.de