2022.12.02
Bilety na Młyn/Karta Kibica

Kup bilet na Młyn !!! 

Środki z biletów przekazywane są na finanosowanie opraw meczowych oraz promocje klubu w regionie!

Wspieraj ruch kibicowski!

 

Kupując bilet na sektor 10,11,12 w strefie drugiej wspierasz działalność kibicowską na stadionie Pogoni. Bilety te uprawniają do wejścia na wszystkie sektory w strefie 2. Zysk ze sprzedaży biletów na w/w sektory przeznaczony zostanie na uatrakcyjnienie meczów Pogoni, organizację wyjazdów oraz przygotowanie szeregu akcji promujących pozytywną postawę sympatyków morskiego klubu.

 

Bilety do nabycia w kasach stadionowych, FanShopie, punktach stacjonarnych w mieście oraz przez internet!

 

Plakat

 

Od rundy jesiennej sezonu 2011/2012 Pogoń Szczecin wprowadza Kartę Kibica.


Najważniejszą informacją dotyczącą karty jest to, że tylko ona wraz z biletem lub karnetem umożliwia wejście na stadion im. Floriana Krygiera w Szczecinie.

Bez Karty Kibica nie tylko nie wejdzie się na stadion, ale także nie kupi się biletu (zarówno w FanShopie i w internecie) oraz karnetu.  Jej wyrobienie kosztuje 10 złotych i jest ważna przez 3 lata.

 

Proces wyrobienia karty nie trwa dłużej niż 5 minunt a kartę kibica wyrobimy:

 

Od poniedziałku do piątku między 10 a 17 (FanShop)

W sobotę między 10 a 14 (FanShop)

W dniu meczy od 10 do zakończenia spotkania (Kasy w budynku klubowym)

 

Ruszyła sprzedaż biletów poprzez Internet!

Pogoń Szczecin SA rozpoczyna sprzedaż biletów poprzez sieć Internet. Ich zakup dotyczyć będzie miejsc w strefach 1 i 2 (bez możliwości, w chwili obecnej, nabycia biletu na sektor rodzinny). Dzięki takiej transakcji kibic zaoszczędzi 30% ceny biletu nabytego w dniu meczu w kasach stadionu.

 

Aby stać się jego nabywcą należy przede wszystkim posiadać Kartę Kibica oraz mieć możliwość dokonywania płatności z konta bankowego (klub zaleca, aby przelew pochodził z banku realizującego płatności on-line).

 

Zakup biletu poprzez sieć Internet rozpocząć należy od odwiedzenia oficjalnej strony internetowej klubu, odnalezienia baneru "zakup biletu on-line" i po przekierowaniu na stronę sprzedaży biletów, zalogowania się za pomocą własnego numeru PESEL. Przy pierwszym logowaniu do systemu biletowego, hasłem danego kibica jest jego nazwisko pisane wielkimi literami. Następnie system wymusi zmianę hasła, które dany użytkownik sam będzie mógł sobie wybrać.

 

https://kupbilety.pogonszczecin.pl/index.dhtml