2018.06.24
POGOŃ - Lechia 02/12/2015 - godz. 18:00

Ligowe rozgrywki nie zwalniają tempa. Czeka nas pierwszy od dłuższego czasu mecz w środku tygodnia o mało sprzyjającej godzinie dla kibiców.
Musimy właściwie zadbać, by to właśnie na ten mecz zmobilizować rodzinę, kumpli czy znajomych, tak by tego dnia przyszli na nasz stadion oraz na odpowiednie sektory.
Po ostatnim meczu było wiele różnych głosów czy opinii, jednakże pamiętajmy, że to od NAS wszystkich zależy jak wyglądają mecze zarówno domowe, jak i te na wyjazdach.
Każdy z NAS, każda jedna jednostka, nawet ta najmłodsza czy starsza stażem, odpowiada za to jak się prezentujemy.
Nie przychodzimy na Młyn by śpiewać dla Gniazdowego, ale dla Pogoni!!! I niezależnie kto stoi na gnieździe każdy winien dawać z siebie maksa oraz pilnować tych, co stoją obok Ciebie!!!

Osoby będące zrzeszone w Granatowo-Bordowych dzielnicach, czy mieszkające na terenie Szczecina - macie niebywałą przyjemność i sposobność wspierać większość razy naszą drużynę. Wielu kibiców z całego regionu Pomorza Zachodniego czy nawet najdalszych zakątków naszego kraju chciałoby mieć taki przywilej, jak mają je szczecinianie.

Pogoń to "to coś" z czym utożsamiamy się i działamy, by jej markę i nazwę szanowano, a do tego potrzeba potężnej pracy u podstaw każdego z nas - dlatego wzywamy każdego z Was, każdą grupę, każdą dzielnicę, każdy Fan Club do stawienia się na SEKTORZE 12-TYM !!!

Piłkarze mają teraz gorszy okres, dlatego tym bardziej powinniśmy się zmobilizować, by wesprzeć dopingiem naszą UKOCHANĄ POGOŃ !!!

Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan!!!

Mienisz się Portowcem??? Zależy Ci na tej marce??? Przyjdź i ją wesprzyj dopingiem !!! RAZEM WSZYSCY !!!

 

 

 

 

 


 


← cofnij