2018.04.23

We wtorek w świetlicy środowiskowej "Promyczek" odbyła się wigilia. Dzieci dostały prezenty od św. Mikołaja, a przemiłym dodatkiem do każdej paczki był szalik i vlepki Pogoni. Dziękujemy Stowarzyszeniu Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy" za ten piękny gest! Jak widać, dzieciaczki były zachwycone, nawet św. Mikołaj przywdział Barwy. Stowarzyszenie Przyjaciół Duszpasterstwa Akademickiego "Razem"

[czytaj dalej]

Julia jest małoletnią siostra jednego z naszych kolegów. Ma 12 lat, urodziła się z wadą obu kończyn dolnych i obustronnym zwichnięciem stawu biodrowego. Jej kończyny są niewykształcone. Jest bardzo mądrą dziewczynką i pomimo tego ,że nie może biegać z rówieśnikami zawsze można zobaczyć uśmiech na jej twarzy. Julia porusza się na wózku inwalidzkim. Wada dziewczynki wymaga stałego leczenia i rehabilitacji. Zakup sprzętu ortopedycznego,rehabilitacja i leczenie Julii jest bardzo kosztowne i są to kwoty,które przerastają możliwości finansowe jej rodziny. Aby Julia mogła cieszyć się życiem jak jej rówieśnicy,potrzebna jest pomoc ludzi o wielkich sercach. Dlatego z tego miejsca jak SKPS "Portowcy" apelujemy do kibicowskiej rodziny o pomoc dla rodziny jednego z naszych Braci! Nie stójmy obojętnie obok cierpienia innych! Ostatni pokazaliśmy, że niemożliwe staje się możliwe dlatego nasz Brat "Francuz" jest ciągle z nami!

[czytaj dalej]

Zima i Święta za pasem, dlatego jak co roku musimy pomyśleć także o naszych mniejszych przyjaciołach.
Akcja potrwa do 11 XII.

Zbieramy: kołdry, koce, poduszki (bez pierza), prześcieradła i ręczniki, a także karmę dla psów i kotów.

Dary przyjmowane będą: w FanShopie na stadionie Pogoni oraz w Pubie Joker (róg Witkiewicza i Santockiej).

POMAGAMY!  :)

[czytaj dalej]

Zaczynamy coroczną akcję pomocy dla dzieci z domów dziecka! :) Myślę, że po tylu latach nie trzeba już nikogo mobilizować do przyłączenia się! Tak tylko dla przypomnienia, w tamtym roku obdarowaliśmy 10 placówek w całych Zachodniopomorskim! Musimy powtórzyć ten wyczyn!

Zbieramy: słodycze, zabawki, gry, maskotki oraz przybory szkolne.
Miejsca zbiorki: Pub Joker (róg Witkiewicza i Santockiej) oraz Klubowy Fan Shop
Rzeczy można przynosić do 17 XII.

[czytaj dalej]