2018.04.23

Mecze z poznańskim Lechem zawsze elektryzowały szczecińska widownie! Pierwszy inauguracyjny mecz po przerwie zimowej, pierwszy mecz od 5-1 w Szczecinie! Musisz być razem z nami być na tym meczu! 14 luty - Sobota - 18:00 - Stadion Miejski im. Floriana Krygiera!

Z okazji tego piłkarskiego święta Młode Wilki chcą zorganizować oprawę, która na długo zapadanie w pamięci szczecińskich fanów. Niestety brak środków finansowych spowodowany nie wywiązywaniem się z obietnic prezesa Pogoni Szczecin S.A. zmusza nas do poproszenia Was o wsparcie. Chcemy zorganizować oprawę, dzięki Wam! Nie potrzebne nam obietnice innych, które nie znajdują pokrycia! 

Dlatego prosimy wszystkich o nawet najmniejsze wsparcie! Darowizny można przekazywać na numer konta bankowego Stowarzyszenia.

[czytaj dalej]

Cały asortyment z Granatowo-bordowego Stylu został przeceniony o 30%! Promocyjne ceny obowiązują do piątku do godziny 20:00 przy zakupie przez internet oraz stacjonarnie od 15:00 do 20:00 w piątek w biurze SKPS przy ul. Karłowicza 28! Link do sklepu: http://gbstyl.pl/specials.php

 


W tym roku pierwszy raz organizowaliśmy akcję Granatowo-bordowy Mikołaj w naszym rodzinnym mieście czyli Świdwinie. Radość i zadowolenie z otrzymanych paczek nie jest do opisania. Dziękujemy Stowarzyszeniu Kibiców Pogoni Szczecin „Portowcy” za przekazane paczki i gadżety.

[czytaj dalej]

W tym roku wychowanków Domu Dziecka w Policach zaprosiliśmy do Kręgielni Champions, gdzie przygotowaliśmy dla nich kilka niespodzianek. Zaczęliśmy od rozgrywek bowlingowych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem, ponieważ udział w nich wzięli wszyscy podopieczni. Gra w kręgle sprawiała im dużą frajdę co tylko potwierdzały liczne uśmiechy na twarzy oraz zaangażowanie z jakim grali. Jednocześnie w sali obok toczyły się również rozgrywki bilardowe. Chcąc umilić ten czas jeszcze bardziej przygotowaliśmy również słodkie przekąski, ciasta oraz napoje.

[czytaj dalej]

W tym roku również odwiedziliśmy Dom Dziecka w Łobzie w ramach akcji Granatowo-Bordowa Paczka. Miło nam poinformować, że podobnie jak przy pierwszej edycji, nie mogliśmy narzekać na brak zaangażowania osób, które chciały sprawić dzieciom i młodzieży odrobinę świątecznej radości. Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc w tym Stowarzyszeniu Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy", które przekazało na akcję m.in. gadżety Dumy Pomorza. 

[czytaj dalej]