2018.06.24

Dziś miejsce miało nadzwyczajne posiedzenie Komisji Ligi działającej przy Ekstraklasie SA. Podczas posiedzenia rozpatrzono wnioski klubów o zawieszenie zakazów wyjazdowych nałożonych jeszcze jesienią. Wnioski zostały rozpatrzone pozytywnie. Oznacza to, że w najbliższą sobotę na stadionie Pogoni zasiąść będą mogli kibice Lecha Poznań, a za tydzień na mecz z Wisłą w Krakowie udać się będą mogli fanatycy Dumy Pomorza. Na wyjazdowe spotkanie z Kolejorzem (22.02) pojechać będą mogli także fani chorzowskiego Ruchu.

Choć do ligi już nie daleko bo tylko trzy tygodnie to kibice Szczecińskiej Pogoni potrafią się zorganizować i wspólnie się bawić. Dokładnie 24.01.2014 w Pyrzyckiej hali byliśmy świadkami turnieju kibiców Pogoni Szczecin i wbrew temu wszystkiemu co mówiono, pisano był to turniej o wysokim poziomie kultury i towarzystwa. Do Pyrzyc zjechało 32 drużyny składające się z różnych fanklubów Pogoni z całego województwa zachodniopomorskiego plus w tym zaprzyjaźnionych ze Szczecińską Pogonią fanklub z Węgier oraz Niemiec, łącznie ponad 300 osób.

[czytaj dalej]

Maciej Łęgowski jest młodym i bardzo perspektywicznym zawodnikiem Muay Thai ze Stargardu Szczecińskiego. Maciek ma stoczonych prawie 80 walk amatorskich z czego tylko 10 przegranych! W zawodowym ringu stoczył 4 walki z czego 1 przegrał. Stowarzyszenie objęło patronat nad tym młodym zawodnikiem i zobowiązało się wspierać go finansowo w trakcie przygotowań do walk. Kibice Pogoni życzą samych sukcesów!

 

Granatowo bordowy mikołaj po raz 4ty zawitał w chojeńskich placówkach domu dziecka. Tym razem udało się uradować wszystkich ponad siedemdziesiąt dzieciaków w Chojnie i Trzcińsku Zdrój. Część podopiecznych przyzwyczajona jest już do naszych odwiedzin i z nadzieją czekali na nowe gadżety Pogoni. Uśmiechu, radości było naprawdę dużo. Zostaliśmy wszędzie ciepło przyjęci. Chcielibyśmy podziękować wszystkim dobrym ludziom za pomoc w szczególności SKPS „Portowcy” za przekazane dary. Sprawiliście wiele radości dzieciom! Organizator: FCh`92!

[czytaj dalej]