2018.06.24

Po wygranej walce o życie naszego kolegi „Francuza” przyszedł czas na następne wyzwanie! Musimy uratować kolejne ludzkie życie! Tym razem będziemy walczyć o zdrowie i życie Natalii, u której 28 marca 2013 zdiagnozowano ziarnicę w stadium złośliwym.
W przypadku Natalii choroba przez długi czas przebiegała bezobjawowo i w tej chwili jej stan jest naprawdę ciężki. Dodatkowo wykryto u Natalii guza na płucach wielkości 20 cm oraz dodatkowe ogniska choroby w brzuchu i macicy. Choroba zaatakowała również węzły chłonne na szyi. Na domiar złego, wobec Natalii została źle dobrana terapia, otrzymała chemię do innego stadium choroby.

[czytaj dalej]

W poniedziałki więcej osób widziało na żywo tylko mecze Legia Warszawa - Cracovia (12 510) i Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów (12 307). Po kilkunastu kolejkach przerwy Portowcy znów grają w poniedziałek w Szczecinie. Tym razem ich przeciwnikiem będzie jeden z beniaminków - Górnik Łęczna. Szczecinianie chcieliby odegrać się za jesienną porażkę na Lubelszczyźnie 2:4, ale do tego potrzebują wsparcia kibiców. Fani mogą pomóc, stawiając się licznie na stadionie. 

[czytaj dalej]

Bracia! Powoli kończymy zimową nudę i szykujemy się do wyjazdowej rundy rewanżowej! Wyjazdów nie zapowiada się za dużo, dlatego na każdy z nich mobilizujemy się na 200%! Jako pierwszy na tapecie mamy Kraków. Wyjazd na ciekawe tereny i mocnego kibicowskiego przeciwnika. Jest to sektor gości który po tym wyjeździe będzie kolejnym w ostatnim okresie wyjazdowym zaliczony konkretną naszą liczbą. Dlaczego? Bo jesteśmy Pogoń Szczecin i nie może być inaczej!

Zapisy na ten wyjazd do środy 18 lutego do godziny 22.00 - standardowo w Pubie Joker. Cena biletu na mecz to 20 zł. Jedziemy pociągiem rejsowym. Więcej informacji przy zapisach. Aby dodatkowo zachęcić tych dla których hasło "Jesteśmy zawsze tam" nie jest pustym sloganem  uczestnicy wyprawy na Wisłę mogą liczyć na mały bonus w związku z wyjazdem rundny na cracovie!

Na konto: 4286,49 zł
Na konto PayPal: 344,86 zł
Puszki z Jokera i Kickera: 590 zł, 195 Rumuńskich Bani oraz 3,40 Euro
Piłkarze: 1100 zł
Łączna zebrana kwota: 6321,35 !

Chcielibyśmy w imieniu własnym i wszystkich kibiców podziękować za wszelkie środki przekazane na cele statutowe! Wynik zbiórki będziecie mogli zobaczyć już w najbliższą o godzinie 18:00 na meczu z Lechem! W nowym tygodniu skrupulatnie podsumujemy wszystkie wydane środki!