2018.06.24

Piłkarze i kibice Pogoni, więźniowie oraz strażnicy z zakładu karnego w Goleniowie zmierzyli się w turnieju piłkarskim. Nietypowe rozgrywki odbyły się w więziennej hali sportowej. Nieoczekiwanie najlepsi okazali się funkcjonariusze, którzy pokonali nawet piłkarzy Portowców. Tomaszowi z drużyny osadzonych pomysł turnieju bardzo się spodobał. - To świetny sposób na odreagowanie, wyładowanie się i wyjście z celi. Dobrze bawił się także Marcin Robak, piłkarz Pogoni Szczecin. - Dla mnie było to coś nowego, fajnie było spotkać się z takimi osobami.

[czytaj dalej]

Zaczynamy zapisy na wiosenne kurtki! Z przodu znajduje się haft wysokiej jakości w kształcie gryfa a na plecach haftowany napis "Portowcy". Kurtka zapinana na spinki, z bardzo fajnego materiału z poliestrową podpinką. Cena: 160 zł za sztukę!

Zapisy na gadżety z Granatowo- Bordowego Stylu prowadzone będą na dwa sposoby:
1. Dla wszystkich szczecinian - w Pubie Joker! (Róg Santockiej i Witkiewicza)
2. Dla osób spoza Szczecina przez maila: zapisy@portowcy.org (Koszt wysyłki: 15 zł)

Jak się zapisać? Najprościej nakreślić maila na w/w adres podając w mailu (w przypadku opcji nr. 2):
1) rozmiar,
2) ilość,
3) Imię Nazwisko,
4) Dane do wysyłki,
5) Załączyć potwierdzenie wpłaty.

[czytaj dalej]

Pamiętacie zapewne Francuza, któremu pomogliśmy wybrać z chorobą! Tym razem Marcin, zachęca do pomagania Natalii! Pamiętajcie, że Pomaganie jest Trendy! Obejrzyjcie film i prześlijcie go dalej!

 

Halo Kibice! Kolejny raz pokazaliśmy naszą braterską siłę dzięki, której mogliśmy uszczęśliwić i pomóc w codziennym funkcjonowaniu siostrze naszego Brata! Julka może teraz spełniać swoje marzenia! Jednym z nich będą zawody lekkoatletyczne które odbędą się już w połowie marca tego roku. To wszystko dzięki nowemu wózkowi który udało nam się wspólnie zakupić dla Julii! A to wszystko dzięki Wam! Pamiętajcie! Pomaganie jest Trendy! Teraz zaczynamy walkę o zdrowie Natalii!

[czytaj dalej]

Drugi wyjazd w rundzie wiosennej i ostatni przed prawdziwym wyjazdowym sprawdzianem! Tym razem udajemy się do Chorzowa! Mecz rozegrany będzie w piątek 6 marca o godzinie 18.00!

Zapisy: Pub Jocker do środy do godziny 22.00!

Cena biletu na mecz 20 zł. Więcej informacji przy zapisach!!!