2018.06.24

Nas na tym wyjezdzie 950 osób w tym 100 pod sektorem. Gościnie UTE i Dynamo! Nasza Pogoń najlepsza w Polsce jest!


Michał „Ori” Młynarczyk , zawodnik wyróżniający się wielką ambicją, siłą i charakterem. Jego przygoda ze sztukami walk rozpoczęła się w 2004 roku, gdy rozpoczął treningi Muay Thai w klubie Kunpoldam Academy Szczecin, w międzyczasie trenował także klasyczny boks w klubie Olimp Szczecin, w roku 2013 dołączył do Bersekrers Team Szczecin, i tam do dziś pod okiem Łukasza Książko oraz Josefa trenuje Muay Thai. Wielokrotnie stawał do walki na ringu amatorskim, obecnie przygotowuje się do Mistrzostw Polski które odbędą się w czerwcu tego roku.

 

1. Pociąg podstawiony będzie o godzinie 8:30 na Dworcu Głównym. Ruszamy równo 8:50!  W stronę do Krakowa wsiadamy tylko na Głównym!

2. Pierwszy wagon zarezerwowany jest dla rodzin!

3. Trzy ostatnie wagony zarezerwowane są dla FC wsiadających w Stargardzie i Choszcznie.

4. Na Głównym i w czasie podróży pociągiem zakazane jest używanie środków pirotechnicznych, nie chcemy aby niektóre państwowe instytucje mogły znów odstawiać szopę, jak to było podczas wyjazdu na Gdańsk.

5. Bezwzględny zakaz picia, będzie egzekwowany tak samo jak na wyjeździe do Warszawy.
6. Zakaz przyklejana vlepek w pociągu i demolowania jego wyposażenia.

7. Wagony będą ponumerowane. W środku każdego przedziały będzie karta z najważniejszymi informacjami tego dnia. Zapoznajcie się z ich treścią!

8. Ubieramy się na Granatowo-bordowo, albo czarno.

9. Na sektor pierwsze wchodzą flagi i organizatorzy!

Pociąg ze Szczecina Głównego rusza o godzinie 8:50, potem w Stargardzie jest o godzinie 9:20 a w Choszcznie o godzinie 9:40! Na powrocie pociąg dodatkowo zatrzyma się w Szczecin Dąbiu. Powrót planowany jest na niedzielę rano. W drodze powrotnej do kupienia będą napoje w 1 wagonie „Wszystko po 5 złotych”!

Przygodę zaczął w klubie Skorpion Szczecin pod okiem Karola Chabrosa i Marcina Stankiewicza. Dwa lata boksu spowodowały szersze zainteresowanie na sztuki walki. W 2011 roku odbył pierwszy trening w Berserkers Team, od tamtej pory liczy się tylko MMA i BJJ. Pod okiem Piotra Bagińskiego i silnej ekipy z BT uzyskał niebieski pas BJJ. Okta stoczył parę amatorskich walk, w tym jedna MMA. Jego silne cechy: mocny charakter, walka do końca, treningi bez wymówek.

 

Mecz między Pogonią i Cracovią odbędzie się 18 kwietnia o godzinie 20:30 (Sobota) Nie ma wymówek, że nie mogę! Na ten wyjazd wybieramy się wszyscy razem pociągiem specjalnym! Ceny napisane niżej przedstawiają cenę za bilet (30 złotych) + przejazd pociągiem specjalnym (nie ma podróży na własną rękę). Uwzględnimy przedział dla rodzin i catering na powrocie. Przyznano nam ograniczoną pulę biletów, więc patrząc na zainteresowanie? kto pierwszy ten lepszy! Czas pokazać kibicowskiej Polsce co oznacza PSonTour!!!

Cena wyjazdu do Krakowa:
- dziś do 25.03 - 120 zł
- od 26.03 do 05.04 - 130 zł
- od 06.04 do 12.04 - 140 zł do godziny 20:00

[czytaj dalej]