2018.04.23

NIEPOKONANA jest nasza POGOŃ KOCHANA - tak oto można podsumować dotychczasowe rozgrywki ekstraklasowe naszej Pogoni.

 

Niebawem na naszym stadionie będziemy gościć obecnego lidera rozgrywek, dlatego nasi piłkarze potrzebują od nas solidnego wsparcia by pokazać, że nie taki lider straszny, jak statystyki go malują!

 

Liczymy na wszystkie Dzielnice i Fan Cluby, że konkretnie stawią się na odpowiednich sektorach !!!

[czytaj dalej]

"Portowcy wracają na trasę!" taki tytuł można spotkać na jednym z serwisów piszących o Pogoni.

Tak, tak, tak - zakaz wyjazdowy już właśnie minął i możemy ruszyć w trasę !

Na dzień dobry dwa ciekawe wyjazdy. Jeden do Białegostoku na Puchar Polski, a drugi bardzo prestiżowy dla nas, czyli Bielsko Biała.

Zachęcamy wszystkich do eskapad za Pogonią !

[czytaj dalej]

Przed nami 7 ekscytujących kolejek, które wyłonią nowego Mistrza Polski. Poznamy także pucharowiczów. W walce o jak najlepsze miejsce na koniec sezonu 2014/15 liczyć będzie się Pogoń Szczecin, która do "mistrzowskiej" rywalizacji przystąpi z 7. miejsca. Do końca rozgrywek kibice będą mieli okazję zobaczyć Portowców trzy razy. Sprzedaż biletów i karnetów rozpoczniemy najpóźniej 6 maja (w poniedziałek) o godzinie 10.00!

 

31. kolejka

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk - 9 maja, sobota, 18:00 

[czytaj dalej]

Tegoroczne Święto Szkoły w Szkole Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie obchodzone było pod hasłem: „W szkole się uczymy i dobrze bawimy”. Miało ono charakter festynu sportowo-rekreacyjnego, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie z klas 0-6, a także Szkoły Filialnej w Godkowie. 


Podczas zajęć w klasach uczniowie wykonywali piktogramy przedstawiające ich odczucia i oczekiwania związane ze szkołą. Następnie odbył się krótki apel podsumowujący Tydzień Patrona. Wręczono nagrody laureatom konkursów związanych z twórczością Makuszyńskiego, którą w krótkiej inscenizacji przybliżyli uczniowie Szkolnego Koła Recytatorskiego.

[czytaj dalej]

Dziś wysyłamy pisma do Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, MSW, Rzecznika Praw Obywatelskich, Wydziału kontroli KW i Prokuratury Rejonowej w Szczecinie odnoszące sie do wydarzeń na Dworcu Głównym. Trzymacie kciuki!