2018.06.24

Coroczna tradycja naszej szkoły to Festyn Jesienny. Ponieważ tradycje należy pielęgnować również w tym roku nie mogło go zabraknąć, tak więc pod hasłem aktywna szkoła odbył się w dniu 25 października 2014 roku XIX Festyn Jesienny. Już od piątku trwały intensywne przygotowania, każda z klas chciała zaskoczyć gości i pokazać się z jak najlepszej strony, a pomysłów nikomu nie brakowało.

 

[czytaj dalej]

Na wyjazd do Wrocławia udajemy się wszyscy pociągiem specjalnym! Pociąg zatrzyma się w Stargardzie i Choszcznie. Nie jeden raz w tym sezonie pokazaliśmy się dobrze na kibicowskim szlaku, więc i teraz musimy dać z siebie wszystko!

Zapisy:
1)Od 12.11 do 19.11 - 100 złotych
1)Od 20.11 do 28.11 - 120 złotych

[czytaj dalej]

Miło nam jest poinformować, iż nowym partnerem SKPS Portowcy został Kicker Pub! Jedyne miejsce w Szczecinie w którym obejrzysz największe sportowe emocje! Poniżej prezentujemy kilka zdjęć lokalu. Zapraszamy!

 


[czytaj dalej]

1 listopad - Dzień Wszystkich Świętych. W dniu wczorajszym liczna delegacja szczecińskich kibiców odwiedziła groby Portowców z "Sektora Niebo". Przy pomniku Świętej Pamięci Floriana dodatkowo złożony został wieniec w imieniu wszystkich kibiców. Dziś oczywiście odwiedziny są kontynuowane. Portowcy Portowcom! Pamiętamy!

 


[czytaj dalej]